Чому важливо захищати вікна

Чи знаєте ви, що 30% незаконних проникнень в житло здійснюється через вікна? Саме через ті прекрасні пластикові вікна, які  в цілому  змінили наше життя на краще. Які позбавили нас марудної справи із зимового утеплення. Які стали невід’ємною  частиною дизайну. І саме вони ж перетворилися у найвразливішу ланку  недоторканності нашої оселі.

blog 1Щоб зламати їх стулки досвідченому грабіжнику  знадобиться лише 30 секунд. Часом ми й самі неначе провокуємо лихих людей на легку здобич: йдучи з дому залишаємо вікна відкритими або на провітрюванні.

Тому, враховуючи цю сумну статистику, встановлюємо вікна  із максимальним захистом від  злому.

На першому рубежі оборони  – фурнітура. На відміну від стандартних круглих цапф (голівки, що з’єднані із запорами) обираємо грибоподібні. Вони щильніше притискають стулку до рами і її неможливо підчепити викруткою. Встановити цапфи необхідно з трьох сторін рухомої частини вікна.

Для запобігання висвердлювання ручки, використовуємо пластину з твердого сплаву. На самій ручці встановлюється замок  або блокування. Це може бути:

  • замок, що вбудовується у ручку і замикається ключем або його різновид – кнопочний блокіратор;
  • врізний замок, вмонтований у віконний профіль за допомогою болтів;
  • ручка, яку можна знімати, і таким чином унеможливлювати відкриття стулки;
  • замок з тросом, подібний до захисного ланцюжка на дверях.  

Таке блокування необхідне і для безпеки дітей. Але! В екстреному випадку, наприклад, під час пожежі, замки на вікнах можуть додати проблем.

Для протидії розбивання склопакету встановлюється:

  • антивандальна плівка (від каміння скло тріскається, але тримається у рамі);
  • триплекс – багатошарове скло, склеєне полімерами під високим тиском і температурою. На його руйнування знадобится дуже багато часу;
  • броньоване скло – реклами не птребує)

Щоб склопакет не видавили, його необхідно не лише закрити штапіком, але і закріпити у рамі спеціальним полімерним клеєм.

А якщо до всіх цих захисних засобів додати найдієвіший – охоронну сигналізацію, а датчики якраз монтуються на вікнах, то захист вашої оселі стане найнадійнішим. Довірт це нашій компанії “АБ “Регент Еталон”. І тоді навряд хтось із злодюг ризикне лізти у ваше захищене житло, якщо можна знайти іншу, більш легку  “здобич”.