Охорона майна у Новорічні свята

Як уберегти свій офіс, бізнес, будинок, квартиру від псування, пограбування в Новорічні свята?

Уже близько ряд новорічних свят, зимових канікул, і відпустки. Громадяни їдуть в гості, за місто, на природу, на гірські курорти , чи в теплі краї.

Тому хочеться забезпечити, щоб майно не пропало в пожежі або не було розкрадено діючими злодіями під час відсутності людей.

Крім цього, кількість пожеж та затоплень зростає в новорічні свята. Це часто трапляється через піротехніку, свічок, нагрівальних приладів, через необережність та інші несподіванки.

Навіть в тому випадку, якщо ви будете обережні, то це може статися у ваших сусідів, і ви можете повернутися з відпочинку – в квартиру, яка затоплена аж по щиколотку.

Ефективно захиститися від усього цього можна тільки – коли поставити охорону.

Як це відбувається?

У приміщенні встановлюють на вибір певний охоронний комплект – сенсор руху, сенсор теплового випромінювання, диму, протікання води, витоку газу, і перебору електроенергії. На двері і вікна встановлюються сенсори на відкриття.

Виявивши порушення – спрацьовує сигналізація, сенсор посилає сигнал тривоги на централь, на смартфон надходить повідомлення, вам передзвонює оператор моніторингової станції, і за адресою об’єкта приїжджає команда швидкого реагування. Стандарт часу прибуття – 3-7 хвилин.

Охоронне обладнання – сучасне і безперебійне, і тому полегшує вам життя своєю роботою.

Воно чудово вписується в будь-який інтер’єр приміщення, а бездротові сенсори дозволяють легко їх встановлювати в приміщення з готовим інтер’єром.

Завдяки сучасним технологіям, тепер Ви зі спокійною душею можете:
– слідкувати за охороною свого майна дистанційно через мобільний додаток, який доступний на iOS і Android,
– ставити своє майно під охорону і вимикати охорону.

Якщо у вас вже стоїть охоронне обладнання, то це чудово! Ми перепідключимо будь-яке встановлене охоронне обладнання – під нашу охорону, і Ви в цьому можете не хвилюватися.

Регент Еталон – відчуття безпеки 24\7.

За консультацією звертайтеся:
+38 095 625 77 77
+38 073 625 77 77
+38 067 625 77 77