Novinka   okhrannaya panel Pitbull Alarm PRO

Pitbull Alarm PRO

Pitbull ProУнікальне професійне охоронне рішення, умещённое в корпусі лише одного датчика руху. Працює як самостійне закінчене рішення, або в комплексі, разом з 16-ю бездротовими датчиками забезпечуючи вашу безпеку. Pitbull Alarm PRO пристрій легко встановити і просто налаштувати. До того ж система підтримує до 4 IP камер Dahua, що дозволяє не тільки убезпечити ваше майно але і спостерігати за охоронюваним приміщенням, використовуючи безкоштовний мобільний додатку Eldes Security!

Швидка і зручна установка
Eldes www Pitbull laikrodis 470x370

Пристрій Pitbull Alarm PRO дуже легко встановити – і ніякого проводового підключення не потрібно. Інтуїтивне програмне забезпечення Eldes Utility значно прискорює процес налаштування і дозволяє за лічені секунди додати бездротові пристрої. Для повної установки системи потрібно менше 30 хвилин.

Eldes www Pitbull 1200x800Унікальна технологія бездротового зв’язку

Унікальна технологія бездротового зв’язку Eldes дозволяє пристрою досягти значної дальності радіосигналу – до 3000 м на відкритій місцевості. Установка охоронної системи в житловому або бізнес приміщенні буде надійною а товсті стіни і будівлі в декілька поверхів більше не будуть проблемою.

Надійний захист від злому
Eldes www Pitbull saugumas 1 1 470x370

Pitbull Alarm PRO миттєво сповістить охоронне підприємство і власника про спроби проникнення «незваних» гостей в приміщення, що охороняється; про втрату електроживлення (резервна АКБ продовжить роботу пристрою до 24 годин); або про спроби глушіння бездротового зв’язку. Система використовує зашифровану двосторонню передачу даних на частоті 868 МГц. 2 Nano SIM карти забезпечують додаткові надійність в тих місцях, де GSM зв’язок нестійка.

Eldes www Pitbull suveikimas 1200x900Просте підключення до станції моніторингу (ПЦС)

Використовуючи безкоштовне програмне забезпечення EGR100, ви зможете легко підключити систему практично до будь-якої станції моніторингу. Програма підтримує 5 основних протоколів (SIA IP, Kronos, Kortex SMS, EGR100 і Contact ID). У разі тривоги, охоронне підприємство і власник будуть негайно сповіщені.

Широкий асортимент вибору охорону продуктів
Eldes www Pitbull PRO products

Pitbull Alarm PRO підтримує до 16 різних бездротових пристроїв і сенсорів: від датчиків руху, відкриття, протікання води, сенсора захисту ролл-віконниць і пожежних датчиків до вуличних і внутрішніх сирен, брелків і клавіатур. Створіть найбільш прийнятне рішення для себе.

Eldes www app ewkb5 ewk2 telefonas 1 400x400Різні варіанти управління охоронною системою

Виберіть найбільш комфортний метод управління системою, відповідний всій вашій родині: інтуїтивне і зручне у використанні моб. додаток Eldes Security, бездротові клавіатури, брелоки, або керуйте за допомогою SMS / дзвінків. Використовуйте автоматичну постановку на охорону за розкладом.

Можливість відеоспостереження
Eldes Video 1200x1075 3 e1535371651732 400x400

За допомогою моб. додатки Eldes Security можна особливо просто (переадресація портів для цього зовсім не потрібна) додати до 4 IP-камер Dahua в охоронну систему Eldes і контролювати що відбувається вдома в будь-який час. У разі тривоги, в режимі реального часу, ви можете переконається що саме сталося в порушеною зоні? Крім того, є возможнось віддалено використовувати розширені функції управління відео камерою: масштабування і відеозбільшення на екрані, нахил камери, фото і відеозапис подій з камери, прослуховування приміщення і багато іншого!

Агентство охорони Регент Еталон