Система охоронного відеоспостереження

Система охоронного відеоспостереження, або СОВ, передбачає спостереження за об’єктом за допомогою відеокамер. Причому спостерігати одночасно можна за кількома пунктами: наприклад, головним і додатковим входом в будинок, воротами, периметром, окремими приміщеннями.

Головне завдання СОВ – це забезпечення безпеки об’єкта саме шляхом візуального спостереження і отримання наочної інформації про обстановку на об’єкті. Крім актуальної інформації СОВ дає можливість аналізу подій які вже відбулися, так як вся інформація з камер зазвичай записується і її можна переглянути в будь-який час.

Сьогодні існує кілька типів відеоспостереження – домашнє, вуличне, приховане. За способом обробки сигналу системи діляться на аналогові, комбіновані і цифрові. Останні – найбільш досконалі і затребувані, оскільки забезпечують високу якість зображення, високу швидкість доступу до архіву, можливість віддаленого перегляду і інтеграцію з іншими охоронними системами.

За способом передачі відеосигналу СОВ можуть бути дротяними і бездротовими. Бездротові системи можна встановлювати в самих важкодоступних місцях, але зате провідні надійніші і дешевші.

Камери СОВ також підрозділяються на види в залежності від самих різних технічних характеристик. Дві найбільших категорії – це цифрові і аналогові камери. Цифрові, або IP-камери, використовують у своїй роботі цифровий сигнал, їх досить просто інтегрувати в мережу, тому цифрове відеоспостереження легко можна масштабувати при необхідності. Якість цифрових камерах значно вище, ніж в аналогових, але іноді у високій роздільній здатності просто немає необхідності, тим більше що воно вимагає містких систем зберігання даних.

Крім того, камери СОВ можуть бути зовнішніми і внутрішніми – це залежить від типу і місця їх установки. За особливостями конструкції камери можна розділити на корпусні, модульні, купольні, мініатюрні і відео очі.

Регент Еталон – вiдчуття безпеки 24\7.

За консультацією звертайтесь:
+38 095 625 77 77
+38 073 625 77 77
+38 067 625 77 77