Собака – найкращий друг людини

Ви теж погоджуєтеся, що в собаці зібрано все найкраще, що могло би бути в людині? На відміну від нас вони ніколи не прикидаються, люблять безкорисливо і захищають самовіддано. 

Найкращі породи собак-охоронців можна поділити на дві групи: для приватного будинку і для квартири.

blog 5Собака на приватному обійсті найчастіше живе у будці чи вольєрі. Тому краще, коли в неї довга і густа шерсть, щоб не мерзнути взимку. Які ж породи обрати?

Німецька вівчарка. Врівноважений характер, високий інтелект, здатність до дресирування.

Кавказька вівчарка. Захист території у неї в крові, має розвинутий охоронний інстинкт. Дуже недовірлива до незнайомців і віддана господареві.

Московська сторожова – визначається безстрашністю і готовністю до захисту всіх членів родини. Але треба наполегливо її дресирувати. 

Різеншнауцер – має врівноважений характер. Сміливий, відданий, розумний. Дуже активний. Обожнює ігри з господарем.

А ось для квартири краще вибрати собаку меншу за розмірами.

Німецький боксер. Він вроджений охоронець. Дуже прив’язаний до господаря. Любить  дітей і терпляче ставиться до їхніх витівок. А ще боксер вважається найграйливішим з чотирилапих охоронців. Легко  піддається дресурі. 

Трохи більший за боксера  –  кане-корсо. Предками цієї породи вважають давньоримських бійцівських собак. Тож вона просто створена для захисту і охорони. Кане-корсо  розумні, сильні, витривалі. Здатні до прийняття самостійних рішень, але безпідставної агресії зазвичай не виявляють. Нападає у разі реальної загрози або команди господаря. Захищає всіх членів родини. Добре ставиться до дітей. 

Ротвейлер. Ці собаки часто несуть службу разом з військовим та поліцейськими, як відмінні захисники. Але щоб виростити слухняну собаку, треба докласти чималих усиль. Ротвейлера називають собакою одного господаря, з яким у нього теплі і міцні стосунки.   

Перелік пород можна продовжувати. Але треба зважити чи достатньо у вас бажання і любові, щоб зробити із собаки, насамперед, відданого друга. Чи вистачить у вас терпіння і часу займатися дресурою?

Якщо ж ні,  ми пропонуємо наш варіант – охоронні послуги компанії “АБ “Регент Експерт“.