Захист авто від злодіїв та викрадення

Ви зібралися на роботу. Сіли за кермо улюбленої машини. І злодії, які полюють на ваше авто, теж почали «робочий день». З початку цього року вони активізуються не в нічні години, як раніше, а  з 8.00 до 16.00. За кількістю крадіжок лідирує Київ (близько 20 автомобілів щодня) та область. На другому місці – Харківщина, на третьому – Одеська область.

blog 3Найчастіше металевих коней викрадають біля торгових центрів, на стихійних автостоянках, у дворах. За даними поліції, злодії віддають перевагу Toyota – 21%, BMW – 19% і Mercedes – 16%. Очолюють цей сумний рейтинг Lada і ZAZ. Дешеві авто крадуть з метою подальшого розбору на запчастини. Іномарки – на замовлення. Автомобілі престижних марок протягом кількох днів тримають у надійному місці, щоб перевірити чи обладнані вони системою супутникового стеження і чи будуть їх шукати. Загалом тільки торік із 5000 викрадених автівок знайшли лише третю частину.

Які ж найпопулярніші схеми викрадення?

Злодії змушують постійно спрацьовувати сигналізацію. Автовласник вирішує, що вона зламалась, і сам її вимикає.

Крадій чекає на жертву на парковці торгівельного центру, відволікає її, викрадає ключі від авто, а потім і саму машину.

Технологічний підхід, коли за допомогою спеціального коду-грабберу злочинці перехоплюють сигнал від брелока охоронної системи, глушать сигналізацію і відїжджають у відомому лише їм напрямку. 

Працюють і за системою безключового доступу. Для цього використовують не простий код-граббер, а подовжувач штатного ключа, що підсилює сигнал від картки-ключа водія, який вийшов з машини. 

Викрадення зі зломом електронних систем. Складні пристрої вміють зчитувати PIN-коди іммобілайзерів і впливати на них.

Як же захистити своє авто?

Машина повинна ночувати в гаражі або на стоянці з охороною. За відсутності такої можливості, паркуватися у людному місці, біля магазинів або банкоматів, де є камери відеоспостереження. 

Приділити увагу електронній системі проти викрадення. У нагоді стане невеликий перемикач, що розриває ланцюг бензонасоса, форсунок, датчика коленвала або стартера. Також можна використати кодові блокіратори, карткові імобілайзери, сканер відбитків пальця. 

А краще – поєднати кілька систем і заключити договір з нашою охоронною компанією “АБ “Регент Еталон”, щоб протягом 24 годин перебувати на зв‘язку з вашим авто і знати його місцезнаходження.  У разі спроби викрадення чи викрадення машини інформація миттєво надійде до чергової частини Національної поліції.